• +48 517 731 117

KOSMETYKI SPERSONALIZOWANE

Czym jest KREM SPERSONALIZOWANY?

To kosmetyk, który jest stworzony specjalnie dla Ciebie.
W zależności od tego, w jakim stanie obecnie znajduje się Twoja skóra, jaki masz typ cery, z jakimi problemami się zmagasz, przygotujemy dla Ciebie krem, który będzie odpowiadał na wszystkie Twoje potrzeby. Po dokładnej i szczegółowej analizie i badaniu stanu skóry, kosmetolog jest w stanie stworzyć dla Ciebie taki krem, by odpowiadał on ustalonym podczas wizyty celom pielęgnacyjnym. Dzięki temu nie musisz już wybierać pomiędzy odpowiednim działaniem kremu na Twoją skórę, a odpowiadającą Ci konsystencją. Nie musisz rezygnować z nawilżenia skóry, tylko dlatego, że każdy zakupiony do tej pory krem „oblepiał” Twoją skórę i pozostawiał na niej tłusty film. Od teraz wszystko może się znaleźć w jednym kremie, w takich proporcjach, jakie pozwolą nam na poprawę stanu Twojej skóry.Czym różni się krem spersonalizowany od drogeryjnego?

Przede wszystkim krem spersonalizowany jest „szyty na miarę” Twoich indywidualnych potrzeb. Jest to produkt unikalny, ponieważ nikt nie ma drugiej takiej samej skóry jak Ty, więc nikt nie będzie mieć drugiego takiego samego kremu jak Ty. Twoje potrzeby wyznaczają konkretny skład kremu. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest to, że dobierać składniki aktywne dla Ciebie będzie kosmetolog na podstawie aktualnego stanu Twojej skóry. Już nie będziesz musiała szukać i testować kolejnych produktów zagubiona obietnicami producentów.
Kolejną ważną kwestią jest to, że krem spersonalizowany jest kremem lamelarnym, czyli jest niezwykle zgodny z naturalną budową skóry. Przywraca procesy fizjologiczne w skórze, odbudowuje barierę skórną, regeneruje prawidłowe funkcjonowanie: niweluje uczucie ściągnięcia, podrażnienia, odwodnienia, łuszczenia się, zmniejsza stany zapalne, krosty, łojotok.
Bazuje on na substancjach naturalnie występujących w skórze: trójglicerydach, skwalanie, ceramidach, NMF, peptydach. Krem jest w 100% wegański.

Jak produkowany jest krem spersonalizowany?

To co odróżnia ten krem od pozostałych to sposób jego produkcji. Do połączenia się fazy wodnej i tłuszczowej kremu nie zastosowano W OGÓLE emulgatorów. Krem ten nie zawiera sztucznych związków, mających łączyć konsystencję produktu. Zamiast tego w kremie znajduje się lecytyna sojowa. Cząsteczki kremu są tak małe, że bez problemu łączą się ze sobą. To pociąga za sobą jeszcze jedną ważną korzyść: mała cząsteczka jest lepiej wchłaniana przez skórę. Składniki aktywne nie pozostają na powierzchni naskórka, lecz wnikają w głąb, faktycznie przyczyniając się do poprawy kondycji skóry. Kwestia efektywności spersonalizowanego kremu jest szalenie ważna, dlatego składniki aktywne zostały dodatkowo zamknięte w liposomach i nanosomach. Są to maleńkie cząsteczki przenoszące substancje głębiej do skóry, pokonując tym samym barierę warstwy rogowej.
Nasze kosmetyki nie zawierają:

  • emulgatorów
  • środków konserwujących
  • perfum
  • olejów mineralnych
  • silikonów
  • substancji barwiących
  • alergenów
Z tego względu w sposób szczególny służą utrzymaniu naturalnej bariery ochronnej i pomagają zapobiegać zaburzeniom skórnym.

Jak można zamówić krem?

Jeśli jesteś nową Klientką – najpierw umów się na konsultację z kosmetologiem.
Jeśli jesteś naszą stałą Klientką – zadzwoń lub podczas swojej wizyty zgłoś chęć zakupu kremu.

Jak długo będę czekać na swój krem?

Zazwyczaj staramy się przygotować krem podczas naszego spotkania.
Jeśli zamówiłaś go telefonicznie czas oczekiwania nie przekroczy 3 dni od momentu zamówienia.

Jaki jest okres trwałości kremu po otwarciu?

Krem po otwarciu nadaje się do użytku przez 6 miesięcy, mimo, iż nie zawiera typowych konserwantów w składzie. Wyjątek stanowią niektóre kosmetyki zawierające wielonienasycone oleje roślinne – wtedy okres ważności to 3 miesiące.
Krem zamknięty jest w pojemniku z pompką, pod ciśnieniem, aby zapobiegać przedostawaniu się bakterii.

Więcej informacji znajdziecie na:

Dołącz do nas!